Developer

Investično – realizačná spoločnosť Atops úspešne pôsobí v oblasti výstavby nehnuteľností a zhodnocovania pozemkov už niekoľko rokov. Stavby sú našou vášňou, životom aj každodenným chlebom.

Dlhoročné skúsenosti a inovatívny prístup nás oddeľujú od konkurencie. Naše stavby sú výsledkom kooperácie dizajnérov, architektov a stavbárov využívajúcich najkvalitnejšie dostupné materiály a technológie.

Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Naše projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.

O projekte

Projekt „NOVÁ TEHELŇA“ ponúka široké možnosti bývania v príjemnom prostredí, len pár minút chôdze od historického centra mesta Senec. Na ploche približne 12 ha vzniká nová lokalita moderných rodinných domov, komfortných bytových domov a luxusných viladomov, doplnená o občiansku vybavenosť.

Prvá etapa bola zameraná na výstavbu infraštruktúry v celej lokalite. Výstavbu a predaj rodinných domov a pozemkov v tejto lokalite. Táto etapa bola úspešne ukončená v roku 2019.

Druhá etapa projektu pozostáva z výstavby dvoch menších luxusných viladomov, kde je spolu 20 bytových jednotiek a jedného väčšieho komfortného bytového domu, kde je 36 bytových jednotiek. Teda v druhej etape spolu staviame 56 bytových jednotiek a okrem bývania poskytne bytový dom aj niekoľko priestorov pre občiansku vybavenosť. Viladomy ponúkajú väčšie súkromie a pohodu pokojného bývania s menším počtom bytov no zároveň ostávajú v kontakte s mestom. Bytový dom s občianskou vybavenosťou zabezpečí novým obyvateľom moderné mestské bývanie v pokojnej lokalite. V ponuke sú 1 až 4 izbové byty rôznych veľkostí a dispozícií. Prízemné byty disponujú útulnými predzáhradkami, ostatné byty balkónmi či terasami. Všetky byty sú v ponuke v prevedení štandard s predprípravou pre klimatizáciu a vonkajšie žalúzie.

Prehrať video

Dokumenty

NT Senec - situácia - Etapa I. - projekt skutočného vyhotovenia - 23.6.2017
NT Senec - situácia - Etapa II. pre stavebné povolenie - 13.7.2017
NT Senec- Kolaudačné rozhodnutie- VN,NN - 17.10.2017
NT Senec- Kolaudačné rozhodnutie- Komunikácie - 13.11.2017
NT Senec- Kolaudačné rozhodnutie- Vodovod, SK, DK - 16.1.2018
Územné rozhodnutie-Obytná zóna NT Senec Pri Komíne - 10.5.2017
Územné rozhodnutie-Obytná zóna NT Senec Pri záhradkách - 11.7.2017
Územné rozhodnutie-Obytná zóna NT Senec - 20.9.2017
Správa o prvej odbornej prehliadke a odbornej skúške - prípojky NN
NT Senec- Kolaudačné rozhodnutie - plynovod a plynovodné prípojky
Reklamačný formulár

Projekty developera

Pánske záhradyNová FontánaCorvusMalé HlinyNová TulipaVýchodná Alej 3Nová Alej Martina BenkuStráň sv. Urbana II.Alej Sáry PatrícieVýchodná AlejVýchodná Alej 2

Developer

Atops s.r.o.

Lombardiniho 17
831 03 Bratislava

Neváhajte nás kontaktovať

Predajca

Atops Development s.r.o.

Mgr. Renée Kolandrová

Jolana Vargová